Velkommen til hopp- og kombinertrenn i Jordalen hopp, Tinde arena helgen 21.-23. mars 2025. I år arrangeres det hopp og kombinert med nordisk juniorlandskamp, RC-finale og Jordalsrennet samme helg. Det blir en fullpakket helg med mye fart og moro.
Torsdag 20. mars er det åpen trening for nordisk hopp og kombinert 17.30-20.00
Fredag 21. mars er det individuelle konkurranser for nordisk kombinert og hopp på dagtid. For RC er det åpen trening på ettermiddagen mot heisavgift (kr 100) fra kl 14.00-18.00.
Lørdag starter med lagkonkurranser for nordisk hopp og kombinert før RC-finalen setter i gang fra kl 12.00. På ettermiddagen er det kombinert langrenn på Gålå, før det planlegges med felles premieutdeling på kvelden for både RC-finalen og nordisk.
Søndag 26. mars starter med mix team for nordisk før det blir RC superfinale og Jordalsrennet i de minste bakkene.
Vel møtt til en trivelig hopp- og kombinerthelg